LED zrcadla a další vychytávky do vaší koupelny

Přejete si v koupelně mít také moderní prvky a výdobytky současné doby? Podívejte se na krásné prvky, které i vám umožní žít pohodlně v 21. století. Vítejte v přítomnosti!

LED zrcadla jsou funkčním skvostem

Pro celou řadu bytových designérů jsou LED zrcadla v současné době nejoblíbenějším prvkem pro tvorbu moderní koupelny. Není se co divit – jejich funkce je skutečně praktická, zatímco jejich estetická přidaná hodnota nadchne skutečně všechny. Úroveň svitu snadno ovládáte, takže si zvolíte intenzitu světla, která je pro vás momentálně příjemná. Pro ranní hygienu a úpravu tak můžete zvolit podstatně nižší intenzitu světla, než s jakou se budete pouštět například do běžné denní údržby vlasů či make-upu. LED zrcadla vám umožní pohodlné užívání po mnoho dalších let. 

Vlastní sauna

Také jste si během doby pandemie uvědomili, že není čas stále čekat na to, až vše pomine? Utvořte si vlastní kousek nebe přímo ve vaší koupelně. Vlastní sauna vám pomůže se cítit skvěle každý den. Již mnohé generace se přesvědčily o tom, jaký přínos má pravidelné saunování na naši imunitu. Sauna přirozeně pomáhá také rozproudit lymfatický systém našeho těla, nebo se účinně zbavovat přebytečných kil. Pomozte si k lepšímu zdraví s vlastní domácí saunou. Ta přitom nezabere větší prostor, než je prostor většího sprchového koutu. Běžná sprcha je samozřejmě také součástí sauny. 

Dokonalá relaxace

Víte o tom, že hudba má velký vliv na naši psychiku? Pokud rádi trávíte čas ve vaně, nebo se věnujete v koupelně úpravě svého zevnějšku, je dobré zvážit, jakým způsobem byste do tohoto prostoru mohli dostat vaši oblíbenou hudbu. V současné době již mnohé sprchové kouty nabízejí vlastní ozvučení. Hudbu si můžete přivolat pomocí ozvučovací soustavy ale i do všech koutů vaší koupelny. 

Moderní doba přímo volá po využívání užitečných vychytávek, které vám z koupelny udělají skutečnou oázu klidu a pohody. Dáte si domácí wellness?