Mikiny jako letošní módní hit, který ocení každý muž

Pánové milují módní trendy, které jsou pohodlné a hlavně na dotek příjemné. Milují především módu z teplákového materiálu, která je aktuálně in. Jestliže sledujete módní trendy, moc dobře víte, že letošní rok se ponese nejen ve znamení extravagance, ale taky ve znamení teplákoviny. Pokud si tedy obléknete tepláky a mikinu, nebudete považováni za lenivého člověka, kterému se nechtělo převlékat z domácího oděvu, ale naopak se na vás budou kolemjdoucí dívat jako na někoho, kdo má skutečně styl. Otázkou však je, jaké mikiny jsou vhodné a jaké nikoliv.

Řekněme si to na rovinu, i když je tepláková móda v kurzu, ne všechny kousky stojí za hřích. Některé jsou přestřelené, jsou až moc „přeplácané“. Proto se zaměřte na jednoduché kousky, které lze nejen s čímkoliv kombinovat, ale které jsou navíc nadčasově stylové.

Čím jednodušší, tím lepší

V současné době najdete na pultech obchodů mnohé podoby mikin, ovšem je nutné zmínit, že ne všechny jsou stylové, jak jsme zmínili výše. Při výběru vsaďte na jednoduchost. I zde platí, že v jednoduchosti se skrývá krása. Doporučujeme proto klasické, baseballové mikiny přes hlavu, které nemají žádný potisk – jsou tedy jednobarevné a svým střihem se hodí takřka ke všemu.

Mezi značky, které vyrábí právě takové jednoduché mikiny, se řadí značka Adidas, která má na svých jednoduchých mikinách jen své logo, které nijak neničí jednoduchost mikiny. Oblíbené jsou zejména červené mikiny, které mají bílé logo.

Pozor na velikosti

I když v dámském světě aktuálně platí, že čím větší mikiny, tím lepší, v pánském světě to tak není ani zdaleka. Pánové by si měli dbát na to, aby si kupovali takové mikiny, které jim dokonale sedí. Mikiny by vážně neměly být nijak velké, protože tak nevypadají vůbec hezky. Samozřejmě nesmí být mikiny ani příliš těsné! Zkrátka by měly být tak akorát.