Moderní i užitečná síťovka

Lidí, kterým záleží na našem životním prostředí, stále více přibývá, což je pro naši planetu velice dobře. Vzhledem k tomu, že dnešní doba zahlcuje naši zeměkouli stále více a více plasty, které se rozkládají až několik desítek let, se již někteří z nás snaží co nejvíce omezit potřebu plastů.

Mnoho obchodů se rozhodlo omezit prodej igelitových tašek a nahradit ho taškami papírovými či taškami na více použití. Ač se to může zdát jako maličkost, opak je pravda. Jen si zkuste představit, kolik takových igelitových tašek si odneseme za jeden měsíc, pokud si při každém nákupu jednu pořídíme. Ano, je jich mnoho.

Zda si potrpíte na styl a originalitu, doporučujeme vám si pořídit staro-novou síťovku.

Síťovka je opět hit

Tuto tašku nosily snad už naše babičky a vydržela jim hezkou řádku let. Starší generaci připomíná dobu socialismu a pro jiné je to stylová retro móda, která je teď velice v kurzu. Tako taška, ač se nezdá, dokáže unést až 20 kg, ovšem záleží na její velikosti. Nemusíte se bát, když se vám uvolní nějaké to očko, protože tento problém se dá snadno a rychle opravit a taška bude opět vhodná k používání.

Zda si potrpíte na vzhled, tak nynější trh vám je schopen nabídnout tuto tašku v mnoha barevných provedeních a také tvar tašky je na vašem uvážení. Pokud vám padne do oka, nebojte se ji nosit i jako kabelku. Také není špatné mít těchto tašek více, abyste je mohla, sladit s vašim outfitem.