Muži a krajka? Ano!

V dnešním světě je pro mnohé být originální velmi důležité. Pokud patříte mezi tyto jedince, tak vás určitě zaujme nový módní hit!

Módní kolekce nese název Lace Me Up, jedná se tedy o krajkové oblečení. Tento módní hit vznikl v Los Angels Hledali byste tyto kousky v dámském oddělení? Tak v tom případě by to byl velký omyl! Tato kolekce se totiž týká jen a pouze mužů.

Konkrétně se jedná o pánské kraťasy, které jsou celé z krajky a jsou v letních pastelových barvách. Kraťasy vypadají tak jak je známe. Mají dvě kapsy vepředu a jednu kapsu najdeme také vzadu, poutka na pásek také nesmí chybět a délka těchto krajkových šortek je nad kolena. Spodní prádlo pod tento model je třeba volit buď v úplně stejné barvě a nebo právě naopak v barvě zcela odlišné.

Co na svršek?

Aby módní návrháři mužům ušetřili námahu a pánové si nemuseli lámat hlavu s jakým tričkem, tílkem či košilí tyto krajkové kraťasy kombinovat. Vytvořili i kolekci krajkových košil. Košile jsou ve stejných barvách jako kraťasy. Takže pánové si mohou vytvořit buď to stejnobarevný komplet, anebo zazářit v různobarevných zářivých kombinacích. Je to čistě na vaší fantazii a trochu i smyslu pro výstřednost a originalitu.

Tento módní hit je pro parné léto ideální volbou a věřte, že neuniknete pozornosti žádné ženy.