Nesmrtelný rolák!

Tento módní kousek je prostě nesmrtelný. Nosí jej jak děti, tak ženy i muži. Když se na něj podíváme ze stránky praktičnosti, tak v chladném podzimním či zimním počasí je to skvělá volba. Dnešní trh nám nabízí mnoho provedení. Jaký je ten pravý právě pro vás?

Jaký zvolit?

No co si budeme namlouvat, když roláku podlehnete, jistě jeden stačit nebude. Pro začátek by měl být základ jeden černý a to tenký a přiléhavý. Druhý rolák by měl být hrubší a volného stylu. Může být buď vícebarevný, nebo také se vzorem.

Pokud si tyto dva druhy pořídíte, otevírá se vám obrovské množství různých kombinací.

Jak jej tedy kombinovat?

Kombinací se nám otevírá mnoho. Jednou z možností je obléknout černý, úzký rolák pod košili. Že se vám to zdá zvláštní? Než tuto variantu vyřadíte, zkuste si to. Díky černé barvě roláku může být košile téměř jakákoliv. K tomu se nebojte obléknout džíny a košili s rolákem lehce zastrčit.

Další možnost je na rolák obléknout sako. Zde volíme barvy saka roláku buď kontrastní, a nebo tón v tónu.

Pokud se vám zamlouvá rolák volnějšího stylu a z hrubšího úpletu, zvolte jej spíše na méně formální akce. Může být jak jednobarevný v různých odstínech šedé či hnědé, nebo výraznější barvy či vzoru. Pokud zvolíte vícebarevnou variantu, měl by být zbytek outfitu jednobarevný. Obléknout bychom měly k tomuto roláku úzké kalhoty, nebojte se džínů. Pozor si u tohoto roláku musíte dát na zvolenou velikost. Pokud zvolíte zbytečně velkou velikost, aby rolák působil volným stylem, mohlo by vám to opticky přidat nějaká kila navíc, takže je třeba dát si při výběru velký pozor.