Plesové šaty pro každou ženu

Plesová sezóna je tady. Vám se ale na žádný ples vůbec nechce, protože máte obavy, že na svou postavu neseženete ty pravé šaty? Nemusíte se vůbec ničeho obávat, protože i s pár kily navíc můžete být královnou plesu.

Je to prostě tak, ne všechny můžeme mít postavu modelky, ale přesto jako modelky, chceme mít krásné šaty, ve kterých zazáříme. V dnešní době to ale nemusí být vůbec žádný problém. Je třeba vědět po jakém střihu šatů sáhnout a vaše plnoštíhlá postava bude v plesových šatech vypadat skvěle.

Širší boky

Pokud vaší problematickou partií jsou právě širší boky, zvolte šaty nebo sukni áčkového střihu. Tento střih je velice jemný a ženský. Díky tomuto střihu budou vaše partie rafinovaně skryty. Šaty s áčkovou sukní jsou většinou vypasovány výše, než je tomu obvykle, proto vám opticky prodlouží nohy a zúží pas.

Tmavá barva

Je známo, že černá barva zeštíhluje. Proto se nebojte vsadit na klasiku a jít do černé barvy. Také není třeba se obávat tmavě modré, ta odvede stejnou práci jako klasická černá a vy se budete lišit od většiny dam.

Dekolt

Zda se můžete pyšnit plným dekoltem, je třeba toho využít a zdůraznit tyto přednosti. Proto při výběru šatů ani chvíli neváhejte a sáhněte po těch s hlubokým výstřihem.

Základem všeho při výběru šatů je to, jak se v nich cítíte vy. Takže se řiďte svým pocitem. Pokud si koupíte šaty, ve kterých se cítíte špatně, ale prodavačka řekla, že pro vaši postavu jsou ideální, je něco špatně a vy si ples neužijete, což by mohla být velká škoda.