Pleteniny dominují letošní zimě

Co se bude nosit během letošní zimy? Budou to jednoznačně pleteniny, které nejen zahřejí, ale také si člověka omotají díky své maximální pohodlnosti. Pokud při nakupování v obchodech už automaticky saháte po klasickém svetru, zastavte se na moment. Je opravdu svetr tím, co má místo ve vašem šatníku? Není v nabídce obchodu někdo či něco, co ho nahradí? 

To, že pleteniny ovládnou letošní zimu neznamená, že to budou pouze svetry, které budou hrát prim. Pletených modelů se totiž na trhu nachází celá spousta a opravdu se nejedná jenom o svršky, jež můžeme zkombinovat s oblíbenými džíny. 

Pletené šaty, kupředu! 

Tím největším trendem letošní zimy budou pletené šaty, které jsou s námi už nespočet sezon. Ovšem minulou zimu se dostaly trochu do pozadí, protože přišel zase jiný trend, který okouzlil více. Letos si však ztracený rok hodlají nahradit a usazují se na první příčce žebříčku nejlepších kousků letošní zimy. 

Samozřejmě můžete z šatníku vytáhnout své staré kousky, ale také se informujte o tom, co se bude konkrétně nosit letos. Módní stylisté se shodují, že prim budou hrát holá záda – průstřihy budou tím, co i všední šaty posune na vyšší level. Je sice pravdou, že v domě největších mrazů nebudou tyto šaty žádnou výhrou, ale jak se říká – pro krásu se trpět musí. 

Mini délka není vítaná 

I když se v jiných oblastech módy nyní po letech sází na mini délku, v tomto případě to není vítané. U pletených modelů se má, zejména tedy letos, sázet hlavně na délku sahající ke kolenům. Ta se totiž naprosto dokonale napojí na kozačky nad kolena a vznikne tím jedinečný look, který se poté může doplnit ještě širším páskem.  

Páskem můžete doplnit i oversize střihy, které budou také letos v zimě in. Holt, volněji střiženým kouskům ještě asi dlouho neodzvoní, zejména, když jsme si zamilovali pohodlnost a komfort.