Podle čeho se řídit, když vybíráme kabelku?

Kabelka je pro ženy něco nepostradatelného, o tom není sporu. Každá žena ví, že kabelky jsou to, co dotváří outfit, bez kabelky není outfit hotovy a kompletní. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí svou sbírku kabelek trochu rozšířit, možná se ptáte, podle čeho si takovou kabelku vybrat, podle čeho se řídit při výběru kabelky. Existuje mnoho způsobů a rad, přinášíme vám proto krátký seznam věcí, které vám výběr kabelky podstatně usnadní.  

Důležitou roli hraje velikost kabelky 

Před tím, než zamíříte do obchodů, je třeba si zodpovědět otázku, jak by taková kabelka měla být velká. Chcete jít nosit do práce nebo ji chcete mít jen tak – na parádu nebo na plesy? Velikost kabelky hraje při výběru kabelky opravdu zásadní roli, proto si zodpovězte otázku, jak velkou kabelku chcete a jak velkou kabelku potřebujete.  

V souvislosti s velikostí kabelky myslete také na to, že velikost kabelky musí být v rovnováze se stavbou těla. Pokud jste spíš drobnější, pak si příliš velkou kabelku opravdu nekupujte.  

Na co ji potřebujete? 

Další otázkou, kterou si musíte zodpovědět před výběrem kabelky a podle čeho se musíte řídit, je to, k čemu kabelku potřebujete. Pokud ji chcete do práce, můžete si dovolit koupit si otevřenou kabelku. Pokud v ní však chcete nosit jen cennosti, nezapomínejte na to, že si musíte koupit kabelku s kvalitním zapínáním. Obecně platí, že třeba taková cestovní kabelka musí být zcela uzavřená, aby nedošlo k okradení, stejně tak kabelky přes rameno, jež se většinou hází dozadu a nosí se vzadu, také musí mít kvalitní zapínání, lapkové jsou všude.  

Jak ji chcete nosit 

Vybírejte si také dle toho, jak chcete kabelku nosit. Pokud ji chcete nosit jenom v ruce, nemusíte mít kabelku se zbytečně dlouhým popruhem. Pokud ji chcete nosit přes rameno, ať je zase popruh co nejdelší a nejvíce přizpůsobivý.