Podzimní inspirace

Chladné počasí je zde, proto je potřeba udělat si úklid v šatníku. Letní oblečení schovat a vytáhnout to teplejší. To je ale potřeba pěkně protřídit. Občas se nám stane, že jsme moc důslední a ve finále zjistíme, že vlastně nemáme co na sebe.

Proto je načase navštívit nějaké obchody s módou. Po čem se tam ale rozhlédnout? Máme pro vás pár typů po čem sáhnout.

Kabát

Kabát je zaručeně věc, která vám v šatníku rozhodně nesmí chybět, protože v chladném podzimním počasí se bez kvalitního kabátu prostě neobejdete. Zda sáhnete po kabátu ke kolenům, nebo zvolíte jeho kratší verzi, necháme na vás. Důležitý je vzor. Letošním TOP vzorem je ten károvaný, který jistě všichni známe z dob minulých. Pokud ale sáhnete po jednobarevné univerzální verzi, určitě neuděláte chybu.

Pásek

Letošní podzim fandí širokým páskům, které se nosí na oblečení. Krásně vám vytvarují pas a upoutají pozornost. I z obyčejného outfitu se stane neobyčejný.

Čelenky

Pokud milujete doplňky a necháváte si na nich záležet, tak vám nyní nesmí chybět čelenky. Ale nepředstavujte si ty obyčejné tenké z plastu. Moderní jsou široké čelenky různých materiálů. Barva čelenky je na vás a zbylém outfitu. Čelenka by měla být také ozdobena třpytivými kamínky.

Nebojte se také velice výrazných náušnic. Co se třpytí je prostě IN.

Kozačky

Zaručeně kozačky k podzimu prostě patří. Nebojte se odvázat a zkusit červenou barvu. Pokud se na to necítíte, dejte se na klasiku a to černé, hnědé a také šedé. Sahat tyto kozačky musí pouze pod polena.