Power plate: vibrace, které léčí

Je skvělý při hubnutí, pomůže při rehabilitaci, když máte problémy s karpálním tunelem, či povolené svaly pánevního dna nebo vás trápí inkontinence. Power plate je certifikovaným zdravotnickým zařízením.

Pro milióny lidí je power plate vynikajícím trenérem. Necelých 30 minut cvičení stačí na efektivní zpevnění středu těla, zlepšení fyzičky i zdokonalení problematických partií. Vibrace napomáhají, aby se svaly zapojily do cvičení mnohem efektivněji, a výsledky cvičení jsou vidět.

Jeho možnosti jsou ale mnohem širší. Power plate využívá tzv. Acceleration Trainig a patří tedy mezi rehabilitační nástroje. Tohoto benefitu využívají například i v pražské Fakultní nemocnici Motol. A s čím vám může pomoci?

Celulitida

Mnoha ženám znepříjemňuje život. Vibrace Power platu znovuobnovují cirkulaci v problémových partiích, což napomáhá k vyhlazení pokožky a celkově k lepšímu prokrvení organismu.

Rehabilitace

Když je člověk po úrazu či operaci musejí se svaly dostat znovu do kondice. Bylo dokázáno, že po operaci křížového vazu může zlepšit koordinaci a stabilitu v oblasti kolene efektivněji než běžným posilováním. Díky vibracím můžeme také tlumit chronické bolesti a pozitivně působí na psychiku.

Karpální tunel

Při časté práci na počítači, dostává zabrat vaše zápěstí a předloktí. V nejhorších případech dochází až k onemocnění karpálního tunelu, které končí někdy až operací. Na toto onemocnění můžete efektivně využít Power plate, který má dobrou rehabilitační úlohu.

Osteoporóza

Vibrace správného spektra napomáhají i zvyšovat hustotu kostní tkáně a tedy cvičení na Power plate je tou správnou prevencí.

Inkontinence

Mnoho žen také trápí inkontinence, která může mít příčinu ve stresu, po porodu nebo jde o povolené pánevní dno. Vibrace Power platu vám mohou pomoci, napomáhají ke zvýšení svalových stahů a účinek je brzy znatelný. Vibrace napomáhají k prokrvení, intenzivnějšímu zapojení a posílení svalů pánevního dna. Efektivnější je i cvičení klasických Kegelových cviků na přístroji.