Praktická a přesto velice sexy? Jde to!

Myslíte si, že s praktickým spodním prádlem nemůžete být současně sexy? Tak to se velmi mýlíte! Líbí se vám samodržící punčocháče? Jsou praktické a hlavně sexy! Ale nenosíte je z důvodu, že nesplňují svůj název a neustále je musíte upravovat, popotahovat a pak jste nesvá a pořád je kontrolujete? To se vám s podvazkovým pásem nemůže stát!

Žádná novinka

Podvazkové pásy nejsou ve světě módy žádnou novinkou! Ba naopak!  Již ve 30. letech byly podvazkové pásy u žen velice oblíbené. Ale nesmíme si je představovat v podobě jako dnes. Kdysi byly šity z obyčejné látky, žádná krajka či ozdoby jako dnes. Plnily obzvláště tu praktickou stránku a to držení punčocháčů.

Dnes si podvazky, jak jsme již zmínili, můžete zakoupit krásně zdobené. Šijí se většinou z krajky nebo jsou krajkou zkrášleny.

Pro koho jsou podvazky určeny?

Podvazkový pás může obléknout každá žena! A když říkáme každá, tak myslíme opravdu každou dámu, ženu či slečnu. Na podvazkových pásech je totiž skvělé to, že lichotí každé postavě. Pokud chcete namítat, že vás trápí široké stehna a máte trochu větší bříško, a proto jsou podvazkové pásy pro vás tabu, velice se pletete a právě vy budete mile překvapeny, jak vám podvazky padnout. Je třeba ale sáhnout po pásu malinko širším, ten vám zároveň splní funkci stahovacího prádla a punčochy je třeba volit nižší, aby stehna opticky zúžily.

Co kalhotky?

Jak oblékat podvazkový pás s kalhotkami? Z módních mol si příklad neberte, pokud chcete podvazky používat jako spodní prádlo nejen do ložnice. Kalhotky totiž patří až na podvazkový pás. Důvod je jednoduchý. Komu by se chtělo několikrát za den rozepínat manžetky při potřebě na toaletu?