Reklamní předměty jako dárek pro všechny kutily

V každé domácnosti by měl být aspoň jeden kutil. Většinou je to muž, který je označovaný za hlavu rodiny. Takový kutil však potřebuje své vybavení. Firmy toho mohou využít a mohou si vyrobit reklamní předměty právě v podobě zmiňované kutilského vybavení. V dnešní době se reklamní předměty dají vyrobit v mnoha zajímavých podobách, nejen v podobě propisek či reklamních blogů. Fantazii se dnes meze nekladou.

Mezi nejpopulárnější reklamní předměty se dříve řadily právě propisky, které byly nejen levné, ale taky poměrně praktické. V dnešní době můžeme být i trochu kreativnější. Logo se dá potisknout takřka na všechno.

Pokud chcete, aby vaše reklamní předměty byly praktické a aby byly hojně využívány, stačí je vyrobit v podobách, jako jsou tyto:

Svinovací metr

Žádný domácí kutil ani kutil z povolání se neobejde bez svinovacího metru. Díky metru pracujeme přesně. Bohužel to není dnes to nejlevnější, co si můžeme zakoupit. Proto každý kutil ocení, když mu zaměstnavatel metr daruje. Že bude na metru logo, to nikdo neřeší. Pro zaměstnavatele je to tak skvělá reklama, která bude fungovat i několik let.

Skládací metr

Kromě svinovacího metru, která kutilové většinou nosí po kapsách, je dobré si pořídit i skládací metr. Skládací metr se prodává v mnoha délkách, záleží vždy na kutilovi, který upřednostní, ale většinou postačí dvoumetrový metr.

I na tento typ metru se dá potisknout logo společnosti. Jenom to chce vědět, jak velké logo má být a kam přesně má být umístěno.

Multifunkční kleště

Čím víc jsou věci multifunkční, tím víc šetří místa. Nenoste v kufříku hromady kleští, když vám postačí jen jedny – ty multifunkční. A právě i na takové multifunkční kleště lze natisknout reklamní logo či poutač. Opět se jedná o dlouhodobou reklamu (nejedná se o reklamu na jeden rok), proto do ní neváhejte investovat.