Víte kam vyrazit za únikovou hrou?

Pokud máte chvilku volného času, rozhodně byste ji neměli trávit tak, že si sednete k televizi a budete sledovat oblíbené seriály. Rozhodně byste měli dělat něco jiného, něco smysluplnějšího. Co takhle něco zažít? Vezměte s sebou partu přátel nebo rodinu a zkuste uniknout z nějaké hry! Myslíte si, že to nejde? Že přece nežijeme v paralelním vesmíru nebo v nějaké digitální hře? Ale jde to, jenom musíte vědět, kde takové únikové hry hledat.

Únikové hry se v poslední době staly velice oblíbenou formou zábavy, kterou lidé volí tehdy, kdy venku nepřeje počasí. Je to skvělá zábava, která roste v mnoha velkých českých městech. Najdeme je nejen v Brně, ale taky v Ostravě a taky v Praze. V Ostravě jsou však nejkvalitnější, protože právě zde jsou únikové hry z dílny The Chamber.

Proč jsou ostravské únikové hry lepší než jiné?

Ostravské únikové hry nabízejí mnohem více únikových her než kde jinde. Vybírat si můžete ze tří únikových her, které nejsou tak běžné. Čeká na vás Tajemná pracovna, která je určena pro začátečníky a pro ty, kteří si nevěří. Tajemnou pracovnu taky volí ti, kteří milují detektivní příběhy. Kromě této hry si můžete zahrát i Hackerovo doupě, což v České republice snad v jiném městě není. Hra je určena hlavně pro milovníky sci-fi. Během šedesáti minut budete muset zničit bombu, nemusíte unikat z místnosti ven.

Tou nejatraktivnější hrou je však Útěk ze středověkého žaláře. Je to nejobtížnější hra, ale je za to nejvíce propracovaná. Autentické prostředí středověku vám bude nahánět husí kůži, tím si můžete být jisti.

Nevíte, co darovat pod stromeček? Darujte únikovou hru!

Pokud vás hry zaujali, ale vy sami si na ně netroufáte, ovšem máte ve svém okolí někoho, kdo by tento zážitek rozhodně ocenil, darujte mu tento ho! Únikové hry můžete díky dárkovému poukazu dát někomu blízkému třeba k narozeninám.