Šalvějová u vás doma. Co vám módní barva přinese? 

Klidné tóny, které pohladí po duši. Přesně to vám domů přinese útulná šalvějová barva. Pozvěte ji k sobě domů na návštěvu, skvěle se zabydlí. Budete nadšeni. 

Vítej u nás, šalvějová

Lepší kousek jste si pro své garnýže, pohovku, nebo třeba nábytek nemohli přát. Zejména pokud doma máte již několik dřevěných kousků nábytku, bude se u vás šalvějová barva skvěle zabydlovat. Dřevěné garnýže se tak konečně mohou těšit na to, až ponesou nový skvost. Sice se jedná o módní výstřelek a o trend roku 2022, ale my si jsme jisti, že kdo si tuto barvu oblíbí, už ji nebude chtít měnit. 

Nábytek ve stylu moderny i vintage 

Bytoví architekti se radují. Konečně totiž někdo přišel s barvou, která sluší naprosto všem druhům interiérů. Minimalismus ocení jemně šedý nádech šalvějové barvy. Styl Provence a skandinávský styl zase budou plesat, jelikož je šalvějová jednou z pastelových barev a je zcela umírněná. Venkovský styl se vám díky šalvějové barvě podaří vyladit k dokonalosti. A o boho stylu ani nemluvě – zemitá barva šalvěje dokonale vynikne s vašimi bílými a krémovými bytovými prvky. 

Tento skvost si prostě zamilujete. 

Optické zklidnění rozjitřené mysli

Ano, přesně takto bychom to nazvali. Když se podíváte na šalvějovou barvu, máte okamžitě lepší náladu. Jste klidnější a neřešíte nic, co se vás netýká. Emoce máte mnohem více ve svých rukou, nenecháte se rozhodit. Psychologický přínos této barvy je opravdu značný. Domů se tak budete těšit ještě o něco více než dříve. Konečně zde budete mít svůj kout, kde vám bude příjemně. 

Bytový design se vám s módním kouskem roku 2022 podaří vyladit k dokonalosti. Vsaďte na závěsy, dekorace a malé drobnosti. Nebo si touto barvou rovnou natřete jednu z komod nebo skříněk. Stačí jen obrousit starý nátěr a vrhnout se do renovace. Bude to krása!