Svetr, který zahřeje a zeštíhlí

Jedním z největších hitů tohoto období jsou svetry. Tento módní kousek nesmí chybět snad žádné z nás. Obzvláště potom dlouhý kardigan, protože ten jen tak z módy nevyjde a krásně vám prodlouží a zeštíhlí postavu. Tak proč jej nemít?

Pokud si myslíte, že s větším bříškem, či s malou postavou vám dlouhý svetr rozhodně slušet nebude, tak se mýlíte. Slušet vám zaručeně bude, protože díky své délce zakryje, co chceme schovat a opticky vaši postavu dokáže prodloužit. Je třeba zvolit ten pravý vzor a délku.

S čím se kardigan nosí

Vzhledem k tomu, že tento svetr je dosti teplý, není nutné se pod něj nějak zvláště oblékat. Postačí vám triko s krátkým rukávem nebo také tílko. Pokud je kardigan vzorovaný, zvolte jednobarevnou halenku. Zda máte svetr jednobarevný, můžete volit divočejší barvy nebo vzory.

Nebojte se obléknout k tomuto svetříku jak úzké džíny, tak legíny. Pokud máte v oblibě sukně, není v tom žádný problém, jen dbejte na to, aby nebyl svetřík delší než vaše sukénka. Dbejte na to, aby byla spodní část oděvu vždy úzká, aby vás tento outfit zbytečně nerozšiřoval.

Báječně tento svetr vypadá, pokud se obléknete celá do černého a zvolíte barevný kardigan. Díky barevnému kontrastu svetr krásně vynikne a černá barva vám ubere nějaké to kilo i bez cvičení či diet.

Doplňky

Zda chcete tento svetřík ještě nějak oživit, neváhejte sáhnout po huňatém, dlouhém šátku. Šátky jsou velice IN a dodají outfitu na zajímavosti. Vzhledem k tomu, že tento svetr se nosí převážně rozepnutý, šál jistě v chladnějších dnech uvítáte.