Trendy blížícího se podzimu!

Léto se chýlí ke konci, tedy nyní nám létu už jen připomíná teplé počasí. Čím ale zazářit na ulici v tomto období? Není třeba zcela zahazovat náš letní šatník. Pár kousků určitě unosíme i na začátku podzimu. Jen je třeba použít fantazii a možnosti kombinovat. Co tedy určitě neschovávat do zadní části skříně?

Slaměná kabelka

Tento kousek by určitě neměl být zatím hozen na dno skříně. Jen si musíte dát pozor na deštivé počasí. To tyhle kabelky zrovna moc nemilují. Tato kabelka vypadá skvěle k maxi sukni či džínám. Pokud je chladněji, sako do pasu je skvělá volba k této kabelce.

Puntík sem a puntík tam

Puntík je vzor, který snad nikdy nevyjde z módy, a vždy v něm budete působit elegantně. Tento vzor můžete nosit od jara do podzimu. Je skvěle kombinovatelný s denimem. Co takhle lehká puntíkovaná košile a k ní džínová sukně či kalhoty? Puntíky můžeme využít i na doplňcích, ale pozor, když už máme například kabelku s tímto vzorem, dál puntík vynecháme. Zde určitě platí pravidlo, že méně je někdy více.

Široké kalhoty

Pokud jste žena, co miluje krásu a pohodlí jsou to kalhoty přímo pro vás. Řeč je o kalhotách s názvem Culottes. Tyto kalhoty jsou největším hitem letošního roku a určitě až objevíte jejich pohodlnost, neodložíte ani ten rok příští. Tento kousek by měla mít v šatníku každá z nás. Dle hry doplňků mohou mít kalhoty jak sportovní tak elegantní ráz. Kalhoty lichotí každé postavě. Vzor a barva je čistě na vás a vašem vkusu. Je dobré k těmto kalhotám volit halenky volnější, a pokud vám to postava dovolí, mohou být halenky kratší.