Tři důvody, proč si koupit vícedílný obraz

Vyplnit holou zeď v obývacím pokoji či v ložnici můžete různými způsoby. Někteří si na zeď věší fotografie v rámečku v domnění, že se stále jedná o moderní doplněk. Jiní si nad svou televizní obrazovku věší poličky či různé lampičky, které však nejsou ani zdaleka tak krásné jako obrazy, které perfektně vyplní i tu sebevětší prázdnou zeď. Po jakém velkém obrazu sáhnete vy?

Mnozí lidé si myslí, že obrazy už vyšly z módy, že se dává přednost zajímavým policím či podobným doplňkům, ale není to ani zdaleka pravda. Obrazy byly, jsou a budou stylové, proto do nich investujte. Neuděláte krok vedle zejména tehdy, pokud si pořídíte vícedílný obraz.

Abyste však byli o koupi vícedílného obrazu přesvědčeni, řekněme si tři důvody, proč si vícedílný obraz na plátně koupit.

1) Zaujmou na první pohled

Pokud hledáte obraz na stěnu, který na první pohled zaujme, vícedílný moderní obraz jej to pravé. Jelikož je velice prostorný, zaplní každou prázdnou stěnu. Navíc si ho můžete koupit v mnoha provedeních. Oblíbené jsou zejména třídílné či pětidílné obrazy na zeď, někteří však sáhnou rovnou po sedmidílném obrazu, který taktéž není špatnou volbou.

Mezi nejvíce kupované obrazy patří vícedílné obrazy měst či krajiny. Pokud však chcete rozbít neutrální, nudnou kombinaci, nejlepší volbou jsou abstraktní obrazy, které zaujmou na první pohled.

2) Můžete si vyrobit vlastní vícedílný obraz

Je skvělé, že si můžete nechat vyrobit svůj vlastní vícedílný obraz například s vaší fotografií. Takzvané foto obrazy jsou skvělým dárkem k narozeninám, ale taky si je mnozí kupují jen tak – do obývacího pokoje či do ložnice.

3) Nejsou drahé, pokud víte, kde nakupovat

Pokud jste v minulosti pátrali po podobných obrazech, jistě jste většinou narazili na šíleně drahé kamenné prodejny či internetové obchody. V tom obrovském množství prodejců je však internetový obchod topobrazy.cz, kde najdete vícedílné obrazy za skvělé ceny! Nabídka je skutečně široká a rozmanitá, záleží jenom na vás, jaký obraz získá vaše srdce.