Trikem ubrat kila? Umíme to!

Tak po období hojnosti, přišel čas na diety a různé jiné nepříjemnosti. A proto jsme se zamysleli, jak to udělat abychom si ubrali pár kil a to bez námahy a omezování. Je pravda, že to sice bude jen v optické rovině a váha bude ukazovat stále stejně, ale i tak to stojí za vyzkoušení, než se dostaví pravý výsledek. Co myslíte?

Hlavní čaroděj

Jedním ze zaručených čarodějů, který nám k tomuto triku pomůže, je proužek. A to hlavně ten svislý. Pokud najdete na své těle partie, kde je třeba ubrat, oblečte je do svislého pruhu. Takže pokud vás trápí široké stehna či větší zadeček je třeba obléknout svisle pruhované kalhoty. Dejte si pozor i na šíři pruhů. Čím tenčí tím je efekt lepší.

Čarodějův pomocník

Dalším skvělým pomocníkem je podpatek. Tento kouzelník pomůže v případě, že chcete opticky prodloužit a ztenčit své nožky. Budete překvapená, jak díky podpatkům budou vaše nohy působit štíhle a pevně. V tomto období je pravděpodobné že budete obouvat kozačky, proto je třeba se vyhnout těm nad či těsně pod kolena a sáhnout spíše po těch kratších.

Je tady další kouzlo, které vám pomůže ubrat pár kil. A teď se zaměříme na horní partie. Zda vás trápí podbradek, je třeba od něj odpoutat pozornost a hlavičku krapet protáhnout. Díky dlouhým, výrazným náušnicím toho docílíte. Ale jestli tyto náušnice nasadíte, již vynechejte náhrdelník, abyste nepůsobily přeplácaně. Také je třeba sáhnout po svetru či halence s výstřihem ve tvaru písmene V. Tento výstřih vám ubere jak na podbradku tak i pokud je třeba na poprsí a opticky vás také celkově protáhne.