Upusťte uzdu své fantazii alespoň u doplňků!

Pakliže se dáte na zařizování své domácnosti, možná byste se měli zaměřit především na doplňky, protože právě ty dělají domácnost domácností, která je velmi útulná, příjemná a má svou specifickou velmi pohodovou atmosféru, kterou mnohdy nedocílí jen tak někdo. Možná se může zdát, že doplňky jsou něco, co se může zanedbat, ale jedná se vážně o důležité prvky, které nesmí v domácnosti chybět. Mnoho lidí však neví, na co se zaměřit. V tom však tkví kouzlo celého zařizování, protože v této záležitosti si můžete řádně upustit uzdu své fantazii a ukázat, jak kreativní jste. Pakliže však opravdu potřebujete poradit s nejvíce stylovými doplňky, které byste jednoznačně neměli ve své domácnosti postrádat, zkuste to s následujícími tipy a radami.

1. Polštáře zaručují pohodlí a taky modernost domácnosti

Vyhrajte si s polštáři! Právě v nich tkví to neskutečné kouzlo! Nemusíte se dívat na barvy, které donedávna byly to hlavní, podle čeho jste si polštář do domácnosti vybírali. Už tu nehraje roli ani barva. Záleží teď pouze na zpracování, střihu a na nápisech! Nebojte se si koupit skvělé polštáře s nápisy například „Mr.“ a „Mrs.“ nebo „King“ a „Queen“. Přesně tyto detaily následně udělají vaši domácnost opravdu unikátní a jedinečnou.

2. Závěsy zaručují luxus a eleganci

Záclony už dávno vyšly z módy, a tak se nyní zaměřte především na oblíbené závěsy. Ty musí být velmi dlouhé – až po zem – a do barev dané místnosti. Pokud tedy milujete a kombinujete si danou místnost do červených doplňků, přičemž stěny a nábytek je bílý, zkuste to s červenými závěsy. Samozřejmě zle neuděláte ani s bílým odstínem, ovšem vždy záleží na dané barvě a vašem vkusu.

3. Karafy a vázy bez květin – v tom je ta jedinečnost

Do váz nebo karaf jste si zvykli stále dávat květiny, ale není to pouze o tom. Zkuste to nyní trochu jinak – zvolte si vhodné karafy nebo vázy do vaší domácnosti a rozhodně se zaměřte především na to, abyste do nich dali maximálně jednu umělou kytičku – například tulipán, kterých je všude plno v tomto období. Dejte například tři nebo dvě vázy k sobě, ale jednu jedinou nepatrnou květinu dejte pouze do jedné z nich. Přesně to je nyní moderní.