Velký šatník musí mít v domě každá žena

Pakliže chce muž udělat ženě radost, zřídí jí krásný velký šatník v domě. Většina žen si při zařizování svého domu většinou dbá na to, aby se opravdu šatna v domě nacházela, protože přece jen se jedná pro ženy o jakousi bariéru, útočiště, ale zároveň o jakési osobní soukromí, do něhož se vždy může žena vrátit po náročném dni v práci. U svých bot a oblečení vždy najde útěchu, protože s radostí vždy v depresi přidá na ramínko nějaký nový kousek, který si práce z důvodu nepříjemné nálady koupila.

Jedná se o běžnou věc, a tak se s tím muž musí zkrátka vypořádat. Co je ovšem překvapivější a lepší pro muže, je to, že bude naprosto hýčkaný a milovaný, pokud třeba k narozeninám dá manželce nebo partnerce právě takovou jednu vyhrazenou místnost v domě, kterou bude milovat hned po prvním okamžiku, kdy ji spatří. Pánové se mohou skvěle inspirovat z filmu Sex ve městě, kde přeci i pan Božský učinil hlavní herečku šťastnou právě díky obrovské šatně, kterou by opravdu milovala každá žena.

Čím větší, tím lepší

Ženy se taky mnohdy nechávají inspirovat i filmem Deník princezny 2, ve kterém i zde hlavní hrdinka dostane se svou novou ložnicí také skvělou šatnu. Není se čemu divit, když při prohlídce mnoha domácností najdete v této místnosti vysouvací šuplíky se šperky, se slunečními brýlemi. Vše se následně bude ovládat stisknutím jednoho tlačítka. Inspirace je jistě z toho filmu.

Ovšem mnoho žen si nyní začíná budovat své menší šatničky právě ve své ložnici. Vyhradí si celou velkou skříň, kterou si při zařizování bytu nechají zabudovat, a tu se snaží co nejlépe vyplnit. Pánům většinou opravdu stačí pouze malá komoda s jedním šuplíkem na boty. Samozřejmě pokud jsou pánové vášniví módní maniaci, mohly by se jejich partnerky řádně naštvat, protože se jim do skříně bude zkrátka pořád cpát. To pak bude chtít najít si něco jiného a většího, kam by se vešly šatníky nejen pro ni, ale také pro něj.