Vsaďte na originální tapety! Dokonale podtrhnou eleganci ve vašem domě.

Toužíte po zútulnění vaší domácnosti, ale nevíte jakým směrem se vydat? Pohlédněte na vaše zdi. Pokud jsou prázdné, je na čase s tím něco udělat. Jistě, máte možnost na ně pověsit různé rámečky s fotografiemi nebo plakáty s vašimi oblíbenými herci či hudebními interprety. Proč ale nezkusit něco nového? Zkuste vsadit na originální tapety! Jak zajistit, aby byly vskutku originální a působily neotřele a osobitě? Navrhněte si je sami!

Jak na to?

Firmy, které se zabývají grafikou a tapetami dnes svým zákazníkům nabízí jedinečnou možnost. A to navrhnout si vlastní tapetu, kterou jim jejich firma po zaslání návrhu vytvoří. Pokud tedy toužíte po osobité dekoraci vašeho domu, sedněte k počítači a začněte pracovat na návrhu! Použít můžete třeba společné fotografie, ze kterých s trochou fantazie sestavíte nádhernou koláž. Ta pak může zdobit vaši stěnu a nemusíte se obávat, že spadne s každým bouchnutím dveří, jako tomu je u zarámovaných a pověšených fotografií na zdi.

Kde tyto tapety umístit? Kdekoliv ve vašem domě. Samozřejmě ideálně na viditelném místě. Jak to může vypadat v praxi? Představte si ložnici, kde s vaší drahou polovičkou spíte. Všude kolem vás jsou prázdné bílé stěny a vy si uvědomujete, že působí smutně. Rozhodnete se tedy pro tapety, protože by vám visící rámečky nad hlavou nebyly příjemné. Také si řeknete, že tapety navrhnete sami a začnete přemýšlet, co by zrovna v této místnosti mohlo zdobit stěnu. Nádherným řešením v tomto případě je navrhnout tapetu, která budete obsahovat slova, která ve vašem vztahu měla velký význam. Máte někde schovaný milostný dopis, vzkaz od vašeho partnera? Můžete pasáž z něj použít na tapetu a mít tak jistotu, že ta kouzelná slůvka budete mát neustále při sobě. Budete si je moci před spaním pročítat.

A jak vytapetovat kuchyň? Vtipnou a praktickou možností je otisknout na tapetu váš oblíbený recept, který obvykle někam založíte a následně hodiny hledáte. Nyní už se vám jen tak neztratí. Na zeď do kuchyně můžete také zasadit malou tabulku, na kterou můžete psát a mazat dobroty, které je třeba nakoupit.