Zařizujeme bydlení do boho stylu

Svou domácnost můžete zařídit do mnoha zajímavých stylů. V současné době jsou populární zejména styly, jako je skandinávské jednoduché a moderní bydlení nebo třeba anglické bydlení, které se zase vyznačuje masivními, přírodními kousky. V poslední době se preferuje také boho styl, který se dostal nejen do módy, ale také právě do světa bydlení, kde udělal velký boom. Mnohé domácnosti chtějí být zařízeny do tohoto stylu. Pokud i vy toužíte po takové romantické domácnosti, poradíme vám, co do ní patří a co by v takové domácnosti nemělo chybět.

Zařizování domácnosti do boho stylu má mnohá pravidla, kterými se musíte řídit a kterých se musíte držet. Podívejme se na základní pravidla a tipy, které nám pomohou zařídit si svou domácnost do oblíbeného boho stylu, na který nedá dopustit drtivá většina z nás.

První pravidlo říká, že pravidla neexistují

Boho styl je romantické bydlení, které si zařizujeme dle svého vnitřního pocitu. Tím hlavním pravidlem je, že pravidla neexistují. Můžete tedy libovolně míchat, kombinovat a bavit se tím, jakou domácnost budete zařizovat. Dbejte na svůj vnitřní pocit, který vám prozradí, jestli jsou umístěné nábytky či doplňky umístěné správně.

Nebojte se ani kombinace barev a vzorů, protože ty dají domu úplně jiný rozměr, jiný charakter.

Podtrhněte svou osobnost

Z každé boho domácnosti musí jít vidět, jaká jste osobnost. Boho styl je sice romantické bydlení, ale na druhou stranu je plné suvenýrů a věcí, které jsou pro vás důležité. Kromě klasických hezkých doplňků tak dejte přednost i obrazům nebo keramice či tkanině, kterou tak milujete. Zkrátka a dobře vyzdobte svou domácnost věcmi, které ve vás probouzí nějaké emoce. Boho styl je osobitý styl, která je založený právě na osobnosti každého z nás. Proto je každá boho domácnost osobitá a originální.

Při výběru nábytku vybírejte nábytek se sametovým potahem, nebojte se velkého množství plédů a dek, nepostrádejte ani polštáře či podobné doplňky.