Zaručená elegantnost neexistuje, ale může být

Módní trendy se mění den co den. Častokrát mnohem častěji než roční období nebo proměnlivé počasí. Někdy je opravdu těžké stíhat, co se daný čas nosí, co je „in“ a co ne. Vše se vrací, ovšem některé kousky v minulosti zůstávají. Dopředu se stále více hrnou džínové bundy, na zadní pozice spadly ovšem zvonové džínové kalhoty. První místo rychle obsadily bundy bomber, kabáty s klopy už najednou spadly až na čtvrté místo. Je to jako závod, kde se nejnovější (dalo by se říct nejnovější staré) kousky předhání a dohání s touhou zvítězit v módní branži.

Jediný styl je ovšem daleko, daleko před ostatními. Jedná se o jakousi nadčasovost, která se závodu nemusí účastnit, protože už vlastní své čestné místo v síni slávy. Na závod módních trendů se jen dívá, jen ho sleduje z povzdálí. Jedná se o elegantnost – o formální styl.

Saka, kalhoty, polobotky – kombinace, která nikdy nezklame

Úzké kalhoty, saka, košile a polobotky vedly už dávno v minulosti, také frčí v přítomnosti a famózní budou i v budoucnosti. Jelikož se jedná o klasický dress code v kancelářích, je vážně oblíbený. Populárním se ale stal i v běžném životě, nejen v tom profesním. Často ho nacházíme na dívkách, které jdou jen do obchodu a zpátky domů. Představuje totiž jakýsi styl, který (snad jako jediný) dokáže zcela vystihnout ženskost a zvýraznit typické dámské křivky.

Nejdůležitější částí nejsou ani lodičky nebo polobotky, nýbrž sako. V současné době ho nalezneme všude a v jakémkoli materiálovém provedení. Setkáme se s teplákovým sakem, jež se skvěle hodí i k bílým prostým džínům, dále třeba s kostýmkovým sakem, které doplníte právě k úzkým kalhotám. Ať už se ale rozhodnete pro jakoukoli verzi svého formálnějšího outfitu, máte zaručený obdiv kolemjdoucích mužů. A váš partner se může jen pyšnit tím, že jste právě jeho. Konečně pochopí, jaký poklad doma má.