Zelená barva sluší každému. Jen si najděte ten správný odstín 

Přemýšlíte nad tím, že byste svůj stávající šatník trochu zabarvili? Máte na věšácích spíše temné, neutrální odstíny, ale rádi byste do svých skříní vnesli trochu živosti? Nemusíte nutně sahat po růžové, pokud barvám zrovna neholdujete. Ale minimálně vyzkoušet můžete zelenou. Tato barva sluší naprosto každému a své místo má v šatníku po celý rok, nejen v období jara, jak se mnozí domnívají, stejně tak na ni nesázejte pouze na zimu, kdy se jedná o jednu z typických vánočních barev. 

Odstíny zelené, na scénu! 

Módní stylisté se shodují na tom, že zelená barva sluší každému. Jenom tedy musíte najít ten správný odstín, který vám sluší. Můžete se sice odpíchnout od aktuálních trendů, ale nemusíte se jimi nutně řídit.  

Pokud bychom však u trendů v odstínech zelené měli zůstat, zmíníme hlavně tón připomínající jarní trávu. Trendy zelená je tedy hodně sytá a výrazná, na zimu se však nebojte přiklonit se spíše ke smaragdovému odstínu, který zkombinujte například s neutrálním odstíny.  

Taková barva může hrát v celém outfitu prim, ale také může být působivým doplněním tradiční černobílé kombinace.  

Jen zelená to může být 

Vzpomínáte si na známou českou skladbu: „Jen růžová to může být”? Pojďme si název písničky trochu pozměnit, a sice na: „Jen zelená to může být”. Právě o zelené se totiž mluví jako o barvě, která s námi bude na předních žebříčcích trendů velmi dlouho. I když za odstín roku byla označená jiná barva, kupodivu jde se zelenou hezky do kupy.  

Pokud však nejste milovníky výrazných kombinací barev, zelená půjde dokonce i s obyčejnou bílou, černou, hnědou, krémovou, případně také s šedou jí to sluší.  

Při nakupování nových kousků do vašeho šatníku se nebojte zelených halenek, vestiček, také zelených svetříků nebo bund či zelených kalhot a sak, případně kostýmků v této barvě.