Zimní bunda za pár kaček

Vánoce jsou za námi a povánoční slevy v obchodech jsou v plném proudu. Zima nám ukazuje svou sílu, a proto je ten pravý čas koupit si stylovou bundu či kabát za zlomek ceny. Kdo by tomu dokázal odolat?

Na výběr toho máme mnoho. Proto je třeba si vybrat to pravé přímo pro vás. Zvolit můžete jak klasiku, tak i originalitu. Pokud se nebudete moci rozhodnout, kterým směrem se dát, díky nízkým cenám se nemusíte ostýchat a sáhněte po obojím.

Křivák

Znáte tento kabát? Pokud ne je to obrovská chyba, protože tento kabát z módy snad nikdy nevyjde a hodí se snad ke každému outfitu. Proto je nutné tuto chybu napravit a pořídit si jej co nejdříve. Pokud sáhnete po tom koženém, tak vás ani padající sníh nepřekvapí. Zimní křiváky jsou většinou opatřeny vnitřním kožíškem, takže mrznout určitě nebudete.

Prošívaná bunda

Stejně jako loni, tak i letos jsou v módě prošívané péřové bundy. Nebojte se pořídit si lesklou zlatou či stříbrnou bundičku, protože tyto barvy jsou stále IN. Bundy jsou sportovního tak i elegantního rázu, takže záleží jen na vašem vkusu.

Plyšák

Řeč není o dětské hračce, jak by se mohlo na první pohled jistě zdát. Jedná se o kabát šitý z plyše. Tento kabát vás dokonale zahřeje díky velice teplé podšívce, takže se vyhnete nepříjemnému vrstvení oblečení. Je lehce kombinovatelný, takže je na vás, zda zvolíte směr elegantní či sportovnější. Pokud se nebojíte trocha extravagance, jděte do toho a rozhodně nebudete litovat. Budete jedinečná a okouzlující.