Získejte dokonalý dekolt

Dekolt může být jednou z nejatraktivnějších částí těla. Podobně jako obličej nebo ruce také patří mezi ty části těla, které nejvíce ukazujeme. Nepěstěný dekolt ale může celkový dojem naší vizáže úplně zkazit. Povadlou kůží a hlubokými vráskamise nechce chlubit nikdo! Existují ale způsoby, jak si okouzlující a mladě vypadající dekolt udržet.

Dekolt je třeba masírovat i posilovat

Pokud se chceme pyšnit dokonalým dekoltem, musíme proto něco udělat. O pokožku je potřeba pravidelně pečovat. Podobně jako u obličeje zařaďme peeling, krémy i vyživující masky! Dalším tipem, jak udržet pokožku v dekoltu napnutou, je pravidelné cvičení. Zkusme zařadit cviky s lehčími činkami, které svaly zpevní. Dekolt se navíc krásně prokrví.

Spěte raději na zádech

Zbytečné vrásky v dekoltu si někdy přiděláváme sami. Ponocování, cigarety nebo alkohol nám rozhodně na kráse nepřidají! Jestliže si chceme udržet krásný dekolt, měli bychom přehodnotit i polohu spánku. Spaním na zádech, nebo na boku si koledujeme o zbytečné vrásky! Ideální je spát na zádech.

Krásný dekolt bez zotavování

Kromě dekoltu si můžeme nechat pomocí dermálních výplní omladit pleť v obličeji nebo vytvarovat nos. Samotná aplikace zabere dermatologům přibližně hodinu. Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence. Dermální výplně vydrží působit až jeden rok. Efekt uvidíme ihned po ošetření. Sílí ale v průběhu několika týdnů.

A co třeba dermální výplně, k čemu slouží?

Omlazenou pleť v dekoltu nám dopřejí specialisté z pražské Kliniky estetické medicíny Mediestetik. Rýhy nebo vrásky vyrovnají pomocí dermálních výplní neboli fillerů. Látka na bázi kyseliny hyaluronové je pro naše tělo zcela přirozená. Nemusíme se bát bolesti, ošetření je miniinvazivní a probíhá v lokální anestezii.