Změna období znamená změnu šatníku

Tak dlouho očekávané léto je pomalu za námi. Teď už na nás pomalu čeká podzim. Oblečení z lehkých vzdušných materiálů vyměníme za to o něco teplejší. Nemusíme ale smutnit. Podzim nám přináší další nové možnosti jako je například vrstvení oblečení a také nepřeberné množství kombinací.

Co bude třeba si tedy pořídit do podzimního šatníku, abychom byly, jak se říká v módě?

Nebojte se barev

Podzim neznamená jen pochmurné počasí, ale také velkou škálu barevnosti. Ale na ty nevýrazné můžete rovnou zapomenout. V módě bude hlavně křiklavě žlutá, růžová a tyrkysová. Na celý model v těchto barvách je třeba i trochu odvahy a citu pro výstřednost, ale kdo se nebojí, může jít s elánem do toho. Pokud jste konzervativnější, zkuste na to jít pomalu a oblečte třeba jen jeden kousek v této barvě a zbytek dolaďte klasikou.

Květina?

Ano i v tomto období budou hitem zase květiny. Už to sice nebudou ty exotické, ale i ty co můžete mít přímo na vaší zahradě. Máme na mysli smyslnou růži. Květy této okouzlující květiny naleznete na všem. Od kalhot po halenky nebo také kabáty. Kdo nebude mít aspoň jeden kousek v šatníku s výšivkou růže jako by tuto sezónu ani nebyl.

Punčocháče

Ano je to tady. Skvělý čas pro milovnice stylových punčocháčů. Výrazné punčocháče oživí jakýkoliv outfit. Nemusíte se jich vůbec bát. Jsou stylové a sexy. Nakupte si jich hned několik od puntíkatých až po ty se vzorem krajky. Barvy necháme na vás a vašem vkusu a odvaze, ale vínově červené se rozhodně nebojte.