Jak zatočit s prachem?

Také máte pocit, že doma neděláte nic jiného, než jen uklízíte a uklízíte? A stejně se druhý den probudíte a prach je tam znovu! Prach je snad v každé domácnosti, ale záleží na mnoha faktorech, v jakém množství se u vás pak objevuje. Je důležité, zda máte okna domu na frekventovaném místě nebo jestli máte žaluzie či látkový závěs, kolik vás v domácnosti žije včetně domácích zvířátek atd.

Pokud vás už unavuje, neustálý boj s prachem čtěte dál. Máme pár rad, které vám život usnadní.

Moderní mop

Pokud vás unavuje stále za sebou tahat kbelík s vodou a neustálé ždímání hadry, rozmočené ruce, pak je pro vás moderní mop tou pravou volbou, pro úklid vaší domácnosti. A co si budeme nalhávat, úklid tímto mopem bude preciznější a hlavně rychlejší.

Vysavač to zvládne sám

Stále lítáte s vysavačem, a přesto se druhý den objeví chomáče prachu či chlupů od vašich mazlíčků? Že chcete svůj volný čas trávit jinak? Tak je na čase si pořídit robotický vysavač! Ten si bude jezdit po bytě bez vaší pomoci a cestou bude sbírat nečistoty, na které narazí. Dnešní robotické vysavače jsou vybaveny zařízením na likvidaci různých mikrobů a bakterií tudíž podlahu současně s vysáváním i desinfikují.

Pára je kouzelník

Největší postrachem pro hospodyňku je mastnota smíchaná s prachem. V kuchyni je to bohužel běžná záležitost. Ale dnes najdeme na trhu účinné a rychlé pomocníky! V boji s touto nečistotou nám skvěle poslouží parní čističe. Jsou sice trochu dražší, ale za ten výsledek a hlavně ušetřený čas to přeci stojí.

S těmito pomocníky vám úklid zabere méně času a y se můžete věnovat svým koníčkům.