Kolik stojí luxusní byty v Praze?

Luxusní byty v Praze jsou velmi nákladnou záležitostí, ale pokud na to máte peníze, budete ve velikém luxusu, který vám budou všichni závidět.

Mezi luxusní nemovitosti patří byty, vily, rodinné domy, činžovní domy, kanceláře a obchody v těch nejlepších lokalitách Prahy. Pokud zvažujete koupi některé této nemovitosti, určitě se obraťte na realitní kancelář. Přeci jenom, měsíční nájem se pohybuje kolem 30 000 Kč – 50 000 Kč a cena, pokud si chcete byt koupit, se může vyšplhat i na částku přes 30 000 000 Kč.

Realitní kancelář vás provede celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší.

O ceně opravdu nežertuji. Byt 5+kk, 2 parkovací stání, 252 metrů čtverečních v Praze 6 – Bubeneč,

Nákladně vybavený byt s lodžií a výhledy do přilehlého parku se rozkládá na celém 2. patře Villy Atrium Bubeneč, moderního projektu dvou elegantních prosklených viladomů o pouhých 10 bytových jednotkách. Nadčasový design a prvotřídní kvalita jsou všudypřítomné.

Avšak cena je velmi vysoká. 38 300 000 Kč.

Nevím, jestli máte spoustu peněz, ale pokud jste zabloudili až na tyto stránky, peníze by neměli být vaším nedostatkem. Nemůžete počítat s luxusním bytem, pokud na něj nemáte finance. Přeci jen, koupě, údržba…

Starší nebo novostavba

Luxusní byty nemusí být pouze v novostavbě. Uvedeme si tu několik pro a proti, abyste se mohli správně rozhodnout.

Nový dům poskytuje záruku kultivovaného prostředí (hezká chodba a moderní výtah), nabízí zabudované garáže a spoustu dalších výhod, ale byty v novostavbách bývají až o třetinu dražší, právě kvůli kvalitnímu a modernímu provedení.

Můžete si tedy koupit buď menší byt v novostavbě anebo ve starší stavbě. V obou případech je nejlepší prověřit stav nemovitosti přímo s odborníkem. Musíte si uvědomit, že s bytem kupujete část domu a hlavním předpokladem pro kvalitní bydlení je zájem ostatních na dobrém udržování nemovitosti. Proto nezáleží ani tak na stáří stavby, jako na lidech, kteří tam s vámi budou bydlet.