Šedá neznamená nudná

Šedá nemusí být vždy jen tou nudnou a tak zvanou nijakou barvou ba naopak! Tato barva je ideální do interiérového designu. A proč? Je to barva, která snad nikdy nevyjde z módy a hlavně je skvěle kombinovatelná snad se všemi barvami co vás jen mohou napadnout! Jaké to například mohou být?

S růžovou!

Ano vidíte správně s růžovou! Tato barevná kombinace je momentálně největším hitem holčičích pokojíčků. Samozřejmě nejen tam můžete tuto kombinaci použít. Někdo dává přednost barevným stěnám, tady bychom doporučili geometrické tvary v těchto barevných kombinacích, ale vždy pouze na jednu stěnu. Pokud si potrpíte na barevné doplňky, zvolte například šedý gauč, nábytek i stěny bílé či jednu stěnu šedou a růžové lampičky, vázičky, polštáře vám například obývací pokoj skvěle rozzáří.

Zlato!

Pokud chcete mít pokoj vážně originální a jedinečný zvolte kombinaci šedé a zlaté. Nebojte, doplňky samozřejmě nemusí být z pravého zlata, vystačíte si s imitací. Takže vázičky, květináčky či rámečky fotek v lesku zlata jsou to pravé. Výmalba tmavě či světle šedou se zlatými motivy je velice originální. Ale pozor, zlaté nesmí být moc.

Klasika

Tak jako u oblečení tak i zde je černá a bílá klasickou kombinací. Tyto dvě barvy jsou s šedou ideální. Ať zvolíte šedou na doplňky, podlahu nebo stěny. V kombinaci s těmito barvami bude vypadat fantasticky a bude vždy moderní. Pokud máte strach, že takto zařízený pokoj bude působit velice chladně. Zvolte nábytek z přírodního materiálu.

Nebojte se s kombinací šedé a jiných barev experimentovat. Výrazné barvy vám šedé utlumí a naopak světlé podtrhne a zvýrazní.