Twinset i klasický kostým sluší každé postavě 

Komplet v podobě sukně nebo kalhot a saka máme ve svém šatníku všichni. A když ne my, tak naši rodiče jich měli více než dost. Současná podoba sladěného outfitu je ale poněkud rafinovanější. Sexy kousky nesmí chybět! 

Klasika do kanceláře 

Mezi evergreeny kostýmů se řadí kalhotový kostým. Ten se hodí pro teplé i chladné počasí a vypadá reprezentativně naprosto za každé situace. Ke klasice do kanceláře zvolte jen umírněné doplňky, vlasové doplňky by měly být maximálně s perlami nebo perletí.  

Klasický kostým můžete obměnit a vzít si jeho podobu se sukní. K tomuto outfitu se vždy hodí lodičky nebo klasické boty na podpatku.  

Twinset mění pravidla hry 

Je to pro vás nuda a hledáte vhodný outfit, se kterým vyniknete i mimo pracovní prostředí? Zaměřte se na twinset. Jedná se o pletený pár dvou kousků oblečení. Top v podobě úplého svetříku a delší sukně. Rozhodně ale nečekejte nic klasického a nudného. Twinset je pořádný odvaz! Vynikne v něm váš pas i postava. Horní díl svetříku je totiž většinou v provedení crop topu. Materiály jsou často elastické a velmi přiléhavé. Tento kousek si oblečete v den, kdy se budete cítit sebejistá a budete chtít zářit.  

Legíny a crop top 

Ani v posilovně nebo při cvičení nemusíme vypadat usedle. Crop topy se dostaly i do sportovního oblečení a je proto snadné si zvolit kombinaci, která vám bude vyhovovat. Je libo crop top v podobě roláčku s dlouhými rukávy, který doplníte legínami ve stejné barvě? Klasickou černou vyměňte za bílou nebo růžovou a budete zářit!  

Ušité na míru 

Nyní jsme prošli konfekci. Je to pro vás málo a potřebujete definovat svůj styl zcela osobitým způsobem? Dejte práci místní krejčové a nechejte si v nejbližším studiu vytvořit matching outfit z materiálu, který vám bude nejvíce vyhovovat.  

Užijte si kostým ve všech jeho podobách.