Hit podzimu 2018 je dlouhá sukně. Jak ji vybrat?

Jedním z módních hitů letošního podzimu je dlouhá sukně! Pokud se vám po létě ještě nechce do kalhot a počasí nám přeje, nic nám nebrání obléct krásnou dlouho sukni. Že si ale v dlouhé sukni připadáte jako v pytli? Možná nemáte oblečenou tu správnou pro vaši postavu! Poradíme vám, po které sáhnout!

Postava přesýpacích hodin

Pokud máte větší prsa a zadeček, ale za to úzký pas spadáte do této skupiny. Zde je třeba štíhlý pas zdůraznit! Skvěle vám k tomu pomůže sukně, která bude končit v pase a top zastrčený dovnitř. Pokud se zrovna nepyšníte dlouhýma nohama, sukně s takto vysokým pasem vám je opticky pomohou prodloužit. Pas lze také zdůraznit vkusným širokým páskem.

Postava jablko

Pro tento typ postavy je spíše vhodnější vaše štíhlé nožky spíše ukázat, ale pokud i přesto po dlouhé sukni toužíte, určitě se neostýchejte a pořiďte si ji! Měla byste ale hledat sukni splývavou a klidně do tvaru písmene A. Nebojte se výrazných vzorů a svůdného rozparku.

Postava hruška

Zda máte tuto postavu, máte širší stehna a větší zadeček. Proto byste měla vybírat v tmavších barvách a splývavější střih. Velkým vzorům a výrazným barvám je třeba se vyhnout. Pokud jste menší postavy, určitě se nebojte obout podpatky, ty vás prodlouží. Zde je třeba zdůraznit útlý pas.

Postava bez křivek

U této postavy je třeba křivky zdánlivě vytvořit. Top zvolte úzký a dlouhou sukni si můžete zvolit širokou. Výhodou této postavy je, že si můžete dovolit dlouhou volánovou sukni a všemožná řasení. Což nemůže jen tak kdokoliv. To vám dodá na ženskosti a jemnosti.