Nemáte velikost 36? Nezoufejte!

Také když vejdete do obchodu s oblečením, máte pocit, že když jste trochu plnějších tvarů, nemáte šanci si vybrat? Musíte vybírat z modelů, které vůbec nelichotí vaší postavě ba naopak? To potom člověk odchází z obchodu nejen velice zklamaný, ale se sebevědomím na nule. Takže dámy, pokud není vaše velikost 36, ale například 44, svět se nezhroutí a rozhodně to neznamená, že se máte za co stydět.

Ne všichni musíme být zákonitě štíhlí. I přesto, že dnešní móda štíhlost upřednostňuje, najdeme již na přehlídkových molech modelky s velikostí XL či XXL. Což by mohlo vést i v lepší výběr oblečení v běžných obchodech a nejen s módou pro větší velikosti. Po jakých kouscích sáhnout pokud máte plnoštíhlou postavu? Zde pár rad.

Barva je základ

Kouzlo úspěchu spočívá v tom, vědět do jakého barevného typu konkrétně patříme. Někomu sluší více tóny studených barev, jiným ženám zase více pasují ty teplé tóny. Pravidlo, které všechny známe, zní, že tmavé barvy zeštíhlují. Doporučujeme je ale doplnit i světlejšími tóny.

Na co si dát pozor

Je zcela jasné, že si prostě nemůžeme dovolit obléct si krátké tričko a uzounké džíny či minisukni. Ale také navléknout se do zbytečně volného oblečení nám naopak kila zase přidá. Pokud máte větší poprsí, nebojte se jej ukázat v decentním výstřihu. Pro širší stehna zvolte kalhoty tmavé barvy s jemným rozšířením.

Jakou vybrat látku?

Je jasné, že není nad přírodní materiál. Cítíme se v něm skvěle a nepotíme se tolik jako v umělých látkách. Bavlna v kombinaci s elastinem je jedna z nejvhodnějších kombinací. Je pružná tudíž se přizpůsobí vaší postavě.