Jaké jsou letos trendy v jarní dámské obuvi?

Přemýšlíte nad tím, že si už pořídíte typickou jarní obuv? Pokud nad tímto opravdu uvažujete, měli byste se na to podívat z pohledu aktuálních trendů. Nekupujte si obuv, která není stylová, v takové během jara nezazáříte. A pravděpodobně chcete zazářit nebo je tomu jinak?  

Jestliže už máte pocit, že je načase vytáhnout jarní obuv ze svých botníků, zpestřete svou jarní sbírku nějakými novými kousky, které naprosto odpovídají aktuálním trendům. Jenže jaké trendy to jsou? Přece jenom každé jaro nám přináší celou řadu novinek a letošní jaro není pozadu. prozraďme si letošní jarní trendy ve světě obuvi a podle toho nakupujme.  

Vsaďte na barevnou obuv 

Pokud jste milovníky neutrality a nevýraznosti, pak pro vás nemáme dobrou zprávu. To, co se totiž aktuálně nosí, musí zářit do všech různých odstínů barev. Jaro se totiž letos nese ve znamení barev, a to platí i v případě obuvi. I obuv si pořiďte krásnou, pestrou a barevnou, přesně to se bude nosit.  

Mokasíny jsou součástí jarního šatníku 

K hlavním kouskům každého jarního šatníku patří mokasíny, které nyní zakoupíte ve zcela jiném stylu než doposud. Sáhnout byste měli především po robustních, masivních kouscích, které mají klidně i mírný podpatek. Přesně takové se totiž nyní nosí a přesně takové krásně ozdobí nejen vaši nohu, ale také celkový outfit.  

Když šněrovací boty, tak barevné 

Nemusíte upustit ani od šněrovacích bot, které patří k oblíbeným a už i nadčasovým kouskům, které se hodí nosit hlavně ke kratším kalhotám. Pokud s nimi chcete na jaro zazářit, vyplatí se je koupit v barevném provedení. Skvělou volbou jsou například šněrovací espadrilky nebo třeba jemné sandálky na zavazování.  

Když lodičky, tak s páskem 

Na jaro opět budete moct vytáhnout lodičky, které jsou nestárnoucím kouskem botníků. Jedná se o velice elegantní lodičky, které nyní můžete pořídit s páskem, což je další trend letošního jara – lodičky s páskem, které vypadají velice elegantně.