Kabáty zaručují elegantnost

Elegantnost je to, po čem ženy touží. Přejí si ji zejména vidět na svých drahých polovičkách, proto se častokrát snaží jim kupovat oblečení tohoto typu. Co by ženy daly za muže, který se umí sám obléct tak, že je svým oufitem dostane do kolen! Stačí to jen trošku sledovat to, co se nosí, a dobře sladit pár kusů oblečení. Není to přece nic těžkého. Navíc figuríny v obchodech s oblečením jsou dobrou inspirací.

Tepláky, tenisky a kšiltovka s kšiltem do strany se sice nosily, ale nikdy se ženám tento styl nelíbil. Pokud se tedy nejednalo o takové typy žen, které nosily podobný styl. Vždyť si dejte ruku na srdce – otočili jste se někdy za takovým typem muže? Že vás raději zaujal formální styl? Ten v sobě totiž vždy zahrnuje polobotky nebo na podzim či v zimě společenské boty ke kotníkům. K tomu bezprostředně patří kalhoty, v létě ty užší opět jen ke kotníkům. V zimním období k takovým kalhotám sedne svetr, pod nímž se skrývá košile – tento outfit se stal v poslední době nadmíru oblíbeným, takřka nesmrtelným. Nesmíme zapomenout na nějaký pásek a samozřejmě něco, aby nám nebyla zima – a to kabát. Ten jasně vede v žebříčku popularity. Zimní bundy či jarní vesty jsou dávno v pase. V dnešní době je „in“ působit světově, ne jako každý druhý. Je zapotřebí, aby se za vámi lidé otáčeli s obdivem a aby od vás brali inspiraci. Šaty přece dělají člověka.

Hnědá prostě vede!

Nejen u žen, ale i mužů letos vedou hnědé kabáty rovného nebo vypasovaného střihu. Dodávají tu potřebnou míru elegance a doplňují každý dobrý outfit. Můžete mít v peněžence rovnou nulu a na účtu minusové hodnoty, přesto budete vypadat jako podnikatel, bohatý sportovec či herec nebo rádoby zbohatlík. Vašemu vzhledu dodá potřebný luxus. Hnědá barva kabátů je letos navíc opravdu trendy. Když k takovému typu kabátů přidáte i lehkou šálu tmavších barev a klobouk, budete naprosto neodolatelní.