Košile jsou vždy jasnou volbou

Pánové, ohlížíte se po nových kouscích do vašeho šatníku? Hledáte ale něco takového, co se bude hodit jak na rande, tak na večeři, tak do práce? Nadčasovost je jistě vaší předností. Klasická jednobarevná trička asi nejsou zrovna to, po čem se sháníte. Džínů a kalhot máte habaděj, tak k nim nejspíš hledáte skvělý vrchní díl. Zkuste se tedy zaměřit převážně na koupi košil!

Košile jsou vždy jasnou volbou, ať už jdete ráno do práce či k mamince na oběd. Pokud pracujete v kanceláři, jistě váš pracovní dress code spočívá ve společenských kalhotách a saku. K této kombinaci rozhodně přikupte košile z kvalitnějšího materiálu. Nevybírejte si příliš křiklavé či oku nelahodící barvy. Volte především klasiku, a to bílé, šedivé či světlounce modré barvy. S takovým stylem zapůsobíte i na dívku, kterou chcete okouzlit při prvním rande.

Kárované typy na párty s kamarády

Elegantní styl ale není příliš pohodlným ve chvíli, kdy si chcete s partií kamarádů „vyrazit z kopýtka“. K pár pivům a následným borovičkám se opravdu nehodí polobotky a oblek. Nahoďte džíny, oblíbené tenisky a (pro tentokrát) károvanou košili. Těch není nikdy dost! Skvěle se hodí jak k úzkým, tak obyčejným džínům. „In“ jsou dnes i typy kalhot, které mají gumu u kotníků a pas stáhnutý na šňůrku jako u tepláků. K těmto džínům jsou absolutně senzační!

Kárované košile ale vedou i při jiných situacích. Pokud se nejedná o důležitou či výjimečnou událost, nikdy neuděláte chybu, když si ji oblečete. Převážně dámy ocení tento typ košilí.

Čemu se ale vyvarujte, jsou kýčovité barvy a vzory. Zapomeňte na koupi exotických košilí s papoušky či delfíny. Ani nemyslete na koupi košili výrazně fialové nebo oranžové barvy. Špatně uděláte i ve chvíli, kdy si koupíte košili ve fosforových barvách. Těmito kousky opravdu přestřelíte. Ženy se za vámi nebudou otáčet kvůli tomu, že vám to sluší, ale převážně jen díky tomu, že se chtějí někomu zasmát. Bez urážky, ale je to holý fakt. Dbejte o sebe i v otázkách oblečení. Šaty přece dělají člověka.