Nastartujte svůj metabolismus každé ráno s citronem

Každodenní rituál každého z nás začíná úplně jinak. Většina se však shodne na tom, že zaspí a nestíhá do práce, a tak do sebe hrkne jen oblíbené kafé a pádí bez snídaně do práce. Možná si někde v pouliční pekárně koupí čerstvý croissant nebo takové ty nyní velmi populární donut koblihy, jež jedl Homer v oblíbeném animovaném seriálu Simpsonovi. Ovšem ono to není zrovna dobrý start dne. Na stravu bychom měli řádně dbát, protože následně se nám to nemusí zrovna vyplatit. Ovoce přimíchejte do každé vaší snídaně, na kterou si řádně přivstanete, protože to zkrátka vaše tělo od vás očekává. Vypijte si sklenici vody s citronem a běžte plní energie vstříc normálnímu pracovnímu dni, který bude přece jen trochu kvalitnější, protože jste vstali tím správným způsobem. Pokud se ptáte, proč se má snídat právě voda s citronem, má to nejen blahodárné účinky na naše hubnutí, ale také je to zaručený zdroj vitaminu C. Má však také skvělé detoxikační účinky!

Do léta vám pomůže zaručeně zhubnout!

Většinou ženy si na tento zvyk rychle navyknou, protože se rozhodly zhubnout do letních měsíců, které se opravdu kvapem blíží. Ovšem každá by měla mít na paměti, že se jedná pouze o jakéhosi prostředníka, nikoliv o zaručenou věc, v níž opravdu tkví kouzlo celého hubnutí. Citronová voda nám dopomůže ke zrychlení metabolismu a následné spalování kalorií půjde o něco lépe a hlavně rychleji. Navíc nám vždy po ránu dodá potřebný vitamin C, a tak naše imunita bude naprosto odolná vůči nepříjemnostem daného například i deštivého dne. Mimo jiné však citron vyžene z našeho těla také škodlivé látky. Detoxikační účinek je tedy taktéž zaručený.

Při tomto zvyku se však nesnažte o žádnou drastickou dietu spojenou právě s touto citronovou detoxikací. Pakliže byste veškerou svou konzumaci nechali pouze na citronu, vaše tělo by nereagovalo zrovna dobře a byli byste v otázce zdraví opravdu nahraní.