Sportujeme s Roshe Run

I ženy milují sport, nejen muži. Jelikož jsou vánoční svátky už za námi (konečně), je načase si připustit, že tělo opravdu přibralo. Je to zapříčiněno těmi svátky, které jsou plné odpočinku a jedení. Na stolech pořád bylo, co uždibnout, ať už sladké cukroví, oříšky namáčeny v cukru, nebo třeba slaní šneci, co maminka upekla hned z rána. Tak dlouho se ochutnávalo, až na váze nebylo o pět kilo víc a centimetry na břiše se rozrostly, a to až ke sto centimetrům. To by nic nebylo, kdybychom ovšem před Vánoci nenaměřili osmdesát pět.

Jelikož už je po Vánocích, sotva mrkneme okem a bude tu léto. Ženy se tedy odhodlaly zhubnout do plavek, jinak prý zůstanou po celé léto zavřeny doma. Měsíční výzvy kolující po sociálních sítích nejsou zrovna dobrým favoritem, pokud se shání po kvalitním cvičení. Většinou se měsíc jen dřou, jsou unavené a vybíjí svou energii pro něco, co nefunguje. Není se proto ani čemu divit, když po dvou měsících (ne-li dříve) vše vzdají a raději se dají bezmyšlenkovitě do chutného jídla.

Nejlepším spalovačem kalorií je ale běh a jiné sportovní aktivity (například badminton, squash nebo tenis). Pokud se ženy rozhodnou právě k těmto činnostem, je zapotřebí, aby si sehnaly nějaké boty, které se jim zcela podřídí a které budou vhodnou volbou. Výborným favoritem jsou například Roshe Run od značky Nike.

V poslední době se staly velmi populární. Lze je využít nejen ke sportu, ale také k běžným pohodlným outfitům. Skvěle se hodí například k hnědým kabátům, ale setkáte se taky s děvčaty, které je kombinují k sukním nebo šatům. Nejlepší kombinaci tvoří s roztrhanými džíny a s úžasnou stylovou bundou bomber. Jsou vhodné především v jarním a podzimním období, ale také na túru v létě. Jelikož mají dobře vymodelovanou podrážku, budete se v nich cítit opravdu komfortně – jako v papučkách.